Activitățile în cadrul Săptămânii “ȘCOALA ALTFEL”

Activitățile în cadrul Săptămânii “ȘCOALA ALTFEL “

 

Activitățile în cadrul Săptămânii “ȘCOALA ALTFEL “,desfășurate în perioada 18-22.12.2023,au evidențiat următoarele valori: responsabilitate, generozitate, cooperare, muncă în echipă, deschidere spre nou,devotament, libertate de exprimare, creativitate, respect pentru munca cu copiii și dorință de afirmare.

În această săptămână copiii au desfășurat activități propuse de ei și părinții lor în colaborare cu cadrele didactice, ce vizează dezvoltarea psihică, intelectuală,chiar și fizică, emoțională într-un climat educațional nou,folosind alte mijloace și metode educative.

 

Acest site utilizează cookies pentru o mai bună funcționare și optimizare. Vă rugăm să vă exprimați acceptul sau refuzul cu privire la acest aspect. Vă mulțumim! Accept Citeste mai mult Respinge
Protecția Datelor Personale
Skip to content