Asociatia Parintilor

Asociatia Parintilor din Scoala Gimnaziala Sieu-Odorhei,este o formatiune cu personalitate juridica. Este o organizatie privata,non guvernamentala,non-profit si apolitic inscrisa in Registrul entitatilor/unitatilor de cult,putand primi sponsorizari,care are ca scop principala sprijinirea Scolii Gimnaziale Sieu-Odorhei cu privire la organizarea unor activitati educative,culturale si sportive,in interesul copiilor din scoala.
Misiunea noastra este de a ne implica activ in promovarea comunicarii intre profesori si copii,in crearea unui mediu educational propice unui invatamant performant,atractiv, care sa stimuleze creativitatea elevilor si profesorilor.
Asociatia e formata din parinti care isi doresc sa se implice activ in viata scolii. Principiul transparentei financiare e una din valorile care ne reprezinta.
Asociatia este inscrisa si in Registrul Asociatilor sub numarul 1271/2022.
Consilul director:
Leah Sorin Lucian-presedinte
Nasaudean Paula-Aneta- vicepresedinte
Guia Ana –Maria- secretar
Pop Mihaela- contabil

Motto
„ Lucrul cel mai important nu este numarul de idei adunate in mintea ta, ci legatura care le uneste”
Titu Maiorescu

DESCĂRCAȚI CEREREA

Acest site utilizează cookies pentru o mai bună funcționare și optimizare. Vă rugăm să vă exprimați acceptul sau refuzul cu privire la acest aspect. Vă mulțumim! Accept Citeste mai mult Respinge
Protecția Datelor Personale
Skip to content